Сервіс

RSS / MAP

 
10.07.15
То, что течёт из наших кранов, иногда с трудом можно назвать водой. Концентрированный раствор железа, хлора и прочих посторонних примесей неорганического толка, которые не только нарушают вкусовые качества жидкости, но ещё и способны навредить здоровью при регулярном употреблении. Неудивительно, что нынче мало кто рискует пить воду из крана. К счастью, существуют специальные фильтры, позволяющие очистить её от вредных добавок легко и быстро.
  
30.08.11

В ночі в чергову частину міліції м. Дубна надійшла звістка що на вулиці Млинівській знаходиться мертвий чоловік.
  
17.08.11

У Рівному через вибух гранати РГД-5 під вікнами житлового будинку по вулиці Макарова, 28 одна Людина загинула та двоє знаходяться в лікарні.
  
16.06.11

11.06.2011 Жахливе ДТП відбулося по дорозі з Рівного до райцентру Дубно
  
28.04.11
Голова однієї з постійно діючої комісії в м. Дубно вимагав від мешканця міста Рівне хабара в розмірі 16тис. Грн
  
03.12.10
Відтепер злодіям буде важче творити свої темні справи. Працівники міліції встановили в найбільш людних громадських місцях Дубна шість камер відеонагляду.
  
01.12.10
Дубенським правоохоронцям на днях вдалося затримати чоловіка, що перевозив велику партію нелегальних тютюнових виробів.
  
20.10.10
У період економічної нестабільності в країні зростає кількість злочинів, пов’язаних із фінансовими махінаціями. Так, на днях від дій шахрайки постраждав один із банків Дубенщини.
  
18.10.10
Мало Дубенщині своїх злочинців – так ще й гості із сусідніх областей заїжджають поживитися добром місцевих мешканців. Так, на днях правоохоронці затримали двох жителів Тернопільщини, які розгорнули протиправні дії відразу в кількох районах Рівненської області.
  
13.10.10
У поле зору дубенських правоохоронців потрапив 20-річний хлопець, який поводився неадекватно. Провівши огляд, міліціонери знайшли в молодика 12 грамів коноплі. Але це був ще не весь «вилов» стражів порядку…
  
12.10.10
«Зелений змій» зіграв злий жарт із 43-річним жителем м. Дубно. Під час посиденьок із двома друзями за пляшкою спиртного чоловік вв’язався у суперечку, яка закінчилася трагічно.
  
31.08.10
Раніше професія шукача золота була престижною, але навіть у наші часи окремі ентузіасти не гребують полюванням за дорогоцінним жовтим металом. Утім, ведуть видобуток вони не на копальнях, а в приватних оселях громадян.
  
16.08.10
А все через те, що фірми-представниці цієї галузі не бажають сумлінно сплачувати внески державі. Із початку 2010 року співробітниками податкової було викрито сім випадків ухиляння від сплати податків будівельними компаніями. Свої темні махінації вони здійснювали за однією і тією ж схемою: реєстрували фіктивний суб’єкт господарської діяльності і переводили кошти на його рахунки.
  
05.07.10
Завершилося одне з найбільш резонансних розслідувань Дубенщини, покликане довести вину чи безневинність начальника та головного спеціаліста одного з управлінь Дубенської міської ради у справі щодо вимагання грошових коштів. Органи прокуратури Рівненської області після ретельного вивчення обставин справ і збору доказів прийшли до невтішного висновку: тиск на прохача здійснювався, а факт вимагання та отримання хабара очевидний.
  
23.06.10
Гучний скандал стався в одному з елітних готельно-розважальних комплексів Рівненщини. Правоохоронці виявили, що під прикриттям цього закладу діяв будинок розпусти, організований адміністратором комплексу.
  
09.06.10
Зарплата в конверті
Податківці Рівного вийшли на боротьбу з тіньовим ринком праці. Вони здійснили серію рейдів із метою визначити, наскільки добросовісно роботодавці міста виконують вимоги Трудового кодексу і чи не займаються нелегальною експлуатацією робочої сили. Виявилося, що ситуація в даній сфері залишає бажати кращого. У ході 133 рейдів було виявлено 430 порушень законодавства. Зокрема, в 397 випадках податківці знайшли на підприємствах зайві робочі руки та мізки – начальники дозволяли собі використовувати найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин.
  
26.05.10
Вкрав 100 грн… із паспортного столу!
Навіть у злодіїв бувають невдалі дні. У цьому переконався представник вищезгаданого антизаконного ремесла, 30-річний житель Дубенського району на ім'я Олександр. Вночі з 21 на 22 травня, вживши спиртних напоїв до втрати самоконтролю, цей сміливець вирішив поживитися грошенятами за рахунок держави і, розбивши вікно, проник до службового приміщення сектору у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Рівненського міського відділу міліції.
  
18.05.10
Хабар
Важко втриматися від матеріальних спокус, якщо ти – державний чиновник досить високого рангу. Тим більше, що й прохачі часом самі не проти «підсолодити» доріжку до заповітного папірця з підписом та печаткою відповідальної особи.
  
14.05.10
Пастка для любителів доступного одягу
Криза кризою, а красиво одягатися не заборониш – особливо, якщо є де. Жителі Дубна відразу ж полюбили «Соціальний магазин», в якому можна було придбати якісні речі вітчизняних виробників за смішними цінами – у 2-3 рази нижче звичайної вартості. Та тільки недовго шопінгове щастя тривало...
  
© 2019 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта