Сервіс

RSS / MAP

 
03.08.16
Авариям свойственно случаться внезапно. Собственно, потому они и называются авариями. Как правило, в такие неожиданные моменты каждый из нас получает не слишком приятные эмоции – кто-то работал над важным проектом, кто-то – отдыхал на просторах интернета, кому-то приходилось заниматься тяжелым физическим трудом.
  
16.07.15
На некоторых консервативных фирмах и предприятиях Дубно и других райцентров Ровенской области бухгалтерию до сих пор ведут по старинке – в бумажном варианте либо с использованием примитивных электронных таблиц. Однако стоит признать, что подобные методы уже давно себя изжили. Представьте, как долго Вам придётся искать нужную финансовую информацию среди бумажных завалов, да и как уязвимы они в случае пожара, потопа или же банального проникновения посторонних лиц. А в Дубно такое бывает: вон 29 марта прошлого года обворовали бухгалтерию кондитерской фабрики, вынеся сейф с 75 тысячами гривен и 1500 долларами.
  
19.06.15
Ремонт автомобиля по актуальным нынче расценкам – удовольствие, мягко говоря, недешевое. Один только момент диагностики может «потянуть» на кругленькую сумму, ведь даже профилактический осмотр ни один сервисный центр не проводит бесплатно. Машины 21 века невероятно сложны – внешние изменения в дизайне сопровождаются и серьезными переменами изнутри – зачастую в каждом авто не меньше электронных компонентов, чем в вашем компьютере. Встроенная в них автомобильная ОС участвует в работе всех узлов, контролируя и варьируя нагрузку.
  
29.08.11

В Рівненському регіоні заплановано створення гуртового базару аграрної продукції.
  
09.08.11

Кабінет міністрів скасував свою постанову, згідно з якою з початку серпня деякі медичні товари (підгузки, соски, пелюшки, ватяні палички , презервативи і т. д.) стали оподатковуватися.
  
03.08.11
Як очікувалось кабінет міністрів України збільшив акцизній збір на алкогольну продукцію яка вироблену в Україні на 25- 50%.
  
28.07.11
Податковий кодекс по-новому відправив 7 тисяч рівненських робітників у тінь.
  
26.07.11

До осені подорожчають уживані речі. Здешевлення уживаного одягу чекати в досяжному майбутньому не варто.
  
31.05.11
У Дубно антимонопольний комітет оштрафував ринок ООО ПКП "Нордекс" ЛТД на 5,5 тис грн.
  
07.12.10
Рівненська область зайняла п’яте місце серед усіх регіонів України за результатами соціально-економічного розвитку, зафіксованими протягом трьох кварталів 2010 року. У порівнянні з минулим роком Рівненщині вдалося здійснити великий крок вперед і піднятися відразу на 12 позицій вгору.
  
17.11.10
На днях удача посміхнулася 30 тимчасово незайнятим громадянам, які перебували на обліку в Дубенському міському центрі зайнятості. Біржу праці відвідали представники автоскладального заводу №1 «Богдан Моторс» із Луцька і запросили дубенчан до себе на роботу.
  
15.09.10
Цієї осені небесна канцелярія не особливо прихильна до трударів аграрної галузі: через примхи погоди селянам Рівненщини доводиться ударними темпами збирати урожай і проводити посівну.
  
20.07.10
На Рівненщині, як і в усій Україні, настала гаряча пора жнив. От тільки працівники землеробної галузі не дуже радіють з цього приводу: парке і багате на зливи літо забрало в них надію на гарний урожай. Через нескінченні дощі плодовитість зернових культур, за прогнозами експертів, впаде цьогоріч приблизно на 12%.
  
22.06.10
Ціни на продукти харчування – річ вельми нестабільна: щоразу так і норовлять повзти вгору і дуже рідко вниз. Так що ж найвигідніше купувати цим літом?
  
26.05.10
Рівненські депутати не хочуть їсти на халяву
Весна позитивно впливає на народних обранців. Ніхто й не очікував від них такого подвигу, а вони, молодці, затягли тугіше паски і зважилися сісти на добровільно-примусову дієту. Під час затвердження міського кошторису голова бюджетної комісії Сергій Паладійчук чи то жартома, чи то всерйоз запропонував обійтися без безкоштовних обідів у ресторані «Журавлина».
  
19.05.10
Боргова яма для шефа
Знайти роботу – не таке вже й складне завдання. Набагато важче знайти роботу, де зарплата, незважаючи на кризу, виплачується вчасно. Хто найбільше заборгував працівникам і коли збирається віддавати чесно зароблене з'ясовували голови райдержадміністрацій Рівненщини на селекторній нараді.
  
18.05.10
Бюджет Рівненщини – 2010:
Так, це все-таки сталося! Після довгих мук і поневірянь депутати облради представили нам плід своєї праці та безсонних ночей – бюджет Рівненської області на 2010 рік. На 34 сесії, що відбулася 14 травня, головний фінансовий документ Рівненщини нарешті затвердили.
  
14.05.10
Ще молоко на губах не обсохло…
«Якщо надійшов наказ згори, слухайся без заперечень» – цю просту істину добре затямило підприємство «Дубномолоко», яке безуспішно намагалося грати в гру «Один у полі воїн».
  
© 2019 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта