Сервіс

RSS / MAP

 
23.11.15
Восточные страны всегда ассоциировались у европейцев со сказкой. В эпоху географических открытий людей, побывавших там, можно было пересчитать на пальцах рук – настолько сложно было оказаться на Востоке. Однако ценнность пряностей, чая, кофе и арабских духов постоянно росла (как, собственно, и спрос на них среди знатных и богатых), потому торговые караваны регулярно пополняли запасы ценных товаров, несмотря на все сложности в пути.
  
26.10.15
Читая описание фильма «Правила секса 2» на сайте ivi.ru, все больше удивлялся. Сюжет, подбор актеров, создатели фильма и рецензии о нем… Все, что нужно знать о фильме перед тем, как решить, стоит ли его вообще смотреть, легко найти на страницах популярного видеосервиса, по совместительству – легального онлайн-кинотеатра.
  
09.09.15
Собственная квартира иной раз приносит одни неприятности. Уж кто-то, а почитатели Булгакова знают об этом не понаслышке. Как минимум, в двух романах писателя квартирный вопрос обсуждается весьма здраво и звонко, оставляя по себе приятное послевкусие. О Булгакове, Воланде и «Собачьем серце» автор этих строк недавно вспоминал после близкого знакомства с Петербургом. Ведь культурная столица сохранила в своих пределах куда больше частичек прошлого, чем стоилца официальная...
  
02.09.15
Как формируются музыкальные вкусы человека? Почему одна музыка нам нравится и пробирает до мурашек на коже, к другой мы абсолютно безразличны, а третья и вовсе вызывает отвращение и желание поскорее выключить её? В канадском социологическом журнале недавно было опубликовано исследование на основе опроса 1600 жителей Торонто и Ванкувера. Социологи выяснили, что люди без высшего образования и с низким уровнем дохода чаще слушают музыку стилей диско, кантри, хеви-металл, рэп и саундтреки из фильмов, а более образованные и богатые предпочитают джаз, классическую музыку, оперу, блюз, рок и регги.
  
16.07.15
Если в советские времена святой обязанностью каждого туриста, отправляющегося в дальнее путешествие, была покупка открыток с изображением пейзажей или архитектурных достопримечательностей тех мест, то в наше время наиболее популярным и недорогим сувениром из отпуска является магнитик на холодильник. Доступные цены на такие изделия и их небольшие размеры позволяют даже украинцу с невысокими доходами коллекционировать магнитики, получая их в подарок от друзей-путешественников или покупая самостоятельно в магазинах.
  
07.07.15
Если Вы считаете, что у Вас нет творческой жилки, значит Вам просто никогда не попадал в руки набор хороших карандашей. Такой простой инструмент, как карандаш, здорово стимулирует людей к творчеству, ведь, чтобы начать рисовать хотя бы простенькие узоры, зачастую не требуется иметь огромный талант или особые навыки.
  
21.09.11

Дубно розжилося своєю «жабою», яку було встановлено неподалік від громадського туалету.
  
18.08.11

Святкові заходи відбудуться у історико культурному заповіднику міста Дубно.
  
17.08.11

До відкриття Сорочинського ярмарку Хлібопекарі з Харківської області спекли коровай вагою в 475 кг діаметром 2 м 21 см і висотою 78 см.
  
16.06.11

На Рівненщині планують звільнити від сплати податків Державний історико-культурний заповідник м. Дубно.
  
16.06.11
Тарасу Бульбі виповнюється 20 років.
  
05.01.11
Жаба не задушить
  
02.08.10
Наша місцевість багата на таланти з народу. Це доводить і міжнародний пісенний конкурс «Нова хвиля – 2010» у латвійській Юрмалі, де молода виконавиця з Костополя Тетяна Ширко здобула друге місце.
  
27.07.10
Рівняни та гості міста вже мають змогу милуватися оновленим фасадом обласного драмтеатру. Проінспектувавши роботу штукатурів, мер Володимир Хомко оцінив її на п’ять балів (сподіваємося, що все-таки за п’ятибальною шкалою).
  
26.07.10
Зв'язок між теперішнім та минулими поколіннями намагалися встановити організатори етнографічного фестивалю «Тіні забутих предків», що відбувся у неділю, 25 липня, в селі Вересневому поблизу рівненського аеропорту.
  
19.07.10
Директор Рівненського обласного музично-драматичного театру Володимир Петрів зібрав журналістів, щоб відзвітувати перед ними за завершений театральний сезон і розповісти про плани на наступний. Найбільші незручності спіткали театральний колектив через зведення перед будівлею театру підземного торговельного центру. Хоча працювати театр не припиняв, все ж таки такого роду естетика не додавала бажання мешканцям міста відвідувати вистави (а дехто взагалі подейкував, що споруда може в будь-який момент завалитися і ходити в театр під час проведення цих робіт небезпечно).
  
21.06.10
14 червня в Рівному відбулася вечірка на честь лауреатів щорічного професійного рейтингу «Журналістська перемога». Привітати переможців і повеселитися в гарній компанії спливлися не лише місцеві «акули пера», але й інші відомі особистості.
  
02.06.10
Що вийде, якщо зібрати з усього світу по крупинці враження, емоції, спогади, приправити соусом мистецького таланту і піднести на таці ювілею, що знаменує полудень життя творця? Без сумнівів, ця яскрава художня мозаїка засяє різнокольоровими барвами, наче дорогоцінне каміння в променях полуденного сонця!
Схоже сяйво днями освітило відроджений палац Любомирських у Дубенському замку, де відкрилася виставка творів Тараса Більчука. Цей художник родом із села Корчів Дубенського району. Незважаючи на те, що митець тринадцять років провів у США, душею й серцем він весь час залишався з Батьківщиною. Про це свідчать навіть теми, яким присвячені полотна Більчука – тут й події княжої доби, і браві козаки, і страждання українців у важкий період Голодомору…
  
20.05.10
Сієнна співала, як сирена
Ні-ні, мова йде зовсім не про пронизливе завивання автомобільного клаксону, а про божественний спів прекрасних сирен із давньогрецьких міфів. Не ризикуючи внаслідок втрати самоконтролю бути поглинутими бурхливою морською стихією, слухачі не стали слідувати прикладу супутників Одіссея і заліплювати вуха воском, а навпаки жадібно ловили кожен звук, із задоволенням дрейфуючи на хвилях чудової музики.
  
19.05.10
Норвезька казка на донецький лад
Навіть дорослі люди в глибині душі вірять у казки. Напевно, тому так люблять митці обдаровувати нас до щему зворушливими, романтичними історіями кохання. Вчора, 18 травня, красиву казку рівнянам презентували артисти Донецького Національного академічного театру опери та балету ім. А. Солов’яненка.
  
© 2019 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта