Сервіс

RSS / MAP

 
31.05.16
Сколько раз Вы мечтали об идеальной, накачанной фигуре с упругими мускулами, но каждый раз вспоминали, чем заканчивались Ваши походы в спортзал. Выбросив энную сумму и потратив несколько десятков вечеров на занятия на тренажёрах, Вы так и не превратились в качка, а физическая форма если и улучшилась, то весьма несущественно. Было бы наивно думать, что сами по себе походы в «качалку» что-то изменят, если Вы продолжаете неправильно питаться и не получаете необходимые дозы белка для формирования мышечной ткани.
  
29.07.10
Зазвичай дорослі зайняті різноманітними клопотами і не мають достатньо часу, щоб гратися з дітьми на свіжому повітрі та займатися спортом. За статистикою лише 10% населення Рівненщини регулярно виконує фізичні вправи і стежить за тонусом організму. Усі ж інші, хто не входить до цієї частки, мають підвищені шанси підчепити те чи інше захворювання, викликане нестачею руху і сидячим способом життя. Представники влади всерйоз занепокоїлися цим питанням і вирішили допомогти рівнянам вибратися з осель та офісів і нарешті організувати активний сімейний відпочинок.
  
10.06.10
Не було спортивних майданчиків, так стрітбол допоміг! Прийшла в голову Галині Кульчинській, заступниці міського голови Рівного, ідея про те, що непогано було б провести міські змагання зі стрітболу під назвою «Виклик вулиць». Задумка чудова – от тільки першими адресатами виклику стали не вулиці чи спортсмени, а самі чиновники.
  
21.05.10
Пролетіли, наче ураган, та не в фаворити
Спідвеїсти з рівненського «Урагану», незважаючи на всі зусилля, пролетіли в цьогорічному чемпіонаті Української ліги спідвею, наче їх крилатий тезка. Колеги-спортсмени з львівського «СКА-Фаворит» розбили у пух і прах та розвіяли по вітру їх сподівання на перемогу.
  
© 2019 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта