Сервіс

RSS / MAP

 
02.07.15
В 2011 году в Канаде проживало более 1 млн 200 тыс этнических украинцев. В общей сложности, на сегодняшний день в этой стране примерно 4% населения – украинского происхождения. В целом в Страну Кленового Листа переехало столько наших бывших сограждан, что небольшая Канада вышла на третье место по количеству тех, кто считает своей первой родиной Украину. Интересно, что эмигранты до 20 годов прошлого века жили локальными, крайне закрытыми общинами, мало соприкасаясь с общественной жизнью коренных канадцев.
  
17.08.11

Діти сироти отримали від держави та благодійників двадцять вісім тисяч гривень.
  
13.12.10
Дубенським учням пощастило: снігові зимові деньки вони пересидять удома, адже всі школи міста закриті на карантин.
  
12.08.10
На Рівненщині проходить масштабна акція під назвою «Збережи життя!», метою якої є пропаганда здорового способу існування та пояснення дітям і підліткам основних правил безпеки.
  
06.07.10
Легковажність та юнацький максималізм часом можуть призвести до прикрих наслідків. Так, минулого тижня дві рівненські студентки, нехтуючи правилами безпеки і здоровим глуздом, влаштували фотосет на залізниці.
  
08.06.10
Абітурієнти Рівненщини з честю подолали перший етап на шляху до здобуття вищої освіти: в області успішно відбулися тестування з предметів «Українська мова і література» та «Іноземна мова». Без казусів не обійшлося, але в цілому все виглядало пристойно. Явка бажаючих оцінити свої знання була дуже високою – 90% майбутніх студентів зуміли опинитися в потрібному місці у потрібний час, хоча можна припустити, що багатьом це далося нелегко. Але тестування – річ серйозна: запізнився на одну хвилину – і тебе вже не пропускають. Тож навіть найбільш незібраним хлопцям і дівчатам, які не товаришують із часом, довелося піднапружитися і прийти заздалегідь.
  
25.05.10
Хто подарує щасливе дитинство сиротам Рівненщини?
Кожна дитина має право на сім’ю і забезпечене майбутнє. От тільки, на жаль, дорослі не завжди приділяють належну увагу проблемі нещасних сиротиночок, які залишилися без батьківського піклування. Служба у справах дітей Рівненської облдержадміністрації вирішила виправити ситуацію і подарувати хоча б частині цих знедолених дітей справжню повноцінну родину.
  
© 2019 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта