Сервіс

RSS / MAP

 
01.07.15
Пейнтбол, казалось бы, совершенно безобидное развлечение. Однако не так уж много людей знает, что именно это развлечение входит в список обязательных дисциплин солдат НАТО, имеется аналогичный курс молодого бойца и в США. Спецназ многих стран в рамках подготовки к операциям проводит собственные пейнтбольные игры. 
  
04.05.15
Гидронасос – часть штатного оборудования, предусмотренного конструкцией передвижной техники. Чаще всего она относится к специальной – трактора, автогрейдеры, экскаваторы, автокраны содержат в себе как минимум один мощный гидронасос. Его предназначение – обеспечивать работу ковша (экскаватор), стрелы (как например, в автокране). Фактически, это второе сердце спецтехники, поломка которого априори означает невозможность использовать мощное оборудование по назначению. В отечественном производстве спецтехники зачастую руководствуются принципом «лучше меньше, да лучше», предусматривая в конструкции место для гидронасоса шестеренчатого типа.
  
27.10.11

У місті Дубно надзвичайна подія, тиждень назад з пологового будинку здійснила втечу породілля.
  
18.10.11

В Дубно відзнзначились школярі яки катували на вогні живих цуценят.
  
02.09.11

В Дубно у виправній колонії розпочався новий навчальній рік.
  
18.08.11

У фінал конкурсу «Сім чудес України: Замки, фортеці, палаци» Дубенський замок став одним з фіналістів конкурсу.
  
17.06.11
На картах з'явилися вулиці Дубно.
  
21.05.11

День Європи відзначають у Дубно.
  
14.04.11

Мешканці міста Дубно пам'ятають про невеличкий казковий острівець на березі річки Ікви, площею чотирнадцять гектарів.
Вони пригадують як відвідували ці місця з метою відпочинку, катання на каруселі та ласування морозивом.
  
17.12.10
Міський портал Дубна вирішив привернути увагу до рівня культури дубенчан, у зв’язку з чим ініціював проведення акції «Гнилий жолудь». Тепер сили моралістів-добровольців будуть кинуті на пошук найбільш невихованого працівника або чиновника Дубна.
  
15.11.10
Не встигла країна зітхнути з полегшенням у зв’язку із закінченням виборчих перегонів, як окремим регіонам насипали сіль на ще незатягнуті від політичної агітації рани.
  
05.11.10
Остаточна перевірка результатів голосування дубенчан залишила ситуацію незмінною. Підрахунки були проведені правильно і переможцем виборів визнали Василя Антонюка, який відтепер може вважати себе повноправним міським головою Дубна.
  
03.11.10
На виборах до органів місцевого самоврядування в неділю 31 жовтня найнижча явка була зареєстрована в Дубні. Кожен другий представник дубенського електорату вирішив проігнорувати вибори, тож дільниці відвідали лише 48,5% мешканців міста. Навіть у Рівному результат був вищий – щоправда, лише на 1% (49,5%).
  
01.11.10
Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер уже тривалий час майже не виконує покладених на нього функцій. Наявне обладнання для лікування та діагностики застаріло, а коштів на придбання нового недостатньо. Тож чиновники прийняли рішення перепрофілювати медичний заклад на хоспіс.
  
14.09.10
Інколи завзятим автолюбителям банально не вистачає місця на трасі, щоб успішно здійснити запланований крутий віраж. Так, на відрізку шляху Кліщиха-Кривуха, що в Дубенському районі, водій скерував автомобіль на зустрічну смугу, що спровокувало зіткнення.
  
02.09.10
На Рівненщині продовжують орудувати шахраї, що полюють на дорогі метали. Новою жертвою крадіїв стала 16-річна дубенчанка Ольга.
  
26.08.10
Минулої середи, 18 серпня, правоохоронці перешкодили протизаконній діяльності двох зловмисників, які намагалися продати у м. Дубно п’ять кілограмів високотоксичної хімічної речовини.
  
25.08.10
Жителям Дубна довелося нелегко – така кількість визначних подій підряд випадає в календарі нечасто. Але все-таки вони гідно впоралися і відсвяткували на повну!
  
19.08.10
У понеділок, 23 серпня, Дубно відзначатиме 910-ту річницю з моменту заснування. Як же розважатимуть жителів та гостей у День міста?
  
18.08.10
У дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Берізка», що на Дубенщині, трапився скандал: вихованці табору поскаржилися батькам на знущання.
  
© 2019 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта