Сервіс

RSS / MAP

 
Газоблоки: економічність, високі теплоізоляційні властивості, практична ціна
Кожного року на ринку будівельних матеріалів зявляється усе більше різноманітних новинок. Класичні матеріали (дерево, метал, цегла) досі не втрачають своєї популярності, однак поява великої кількості штучних замінників традиційним будівельним матеріалам допомагає скоротити витрати та оптимізувати проект будівництва – як невеликого будинку, так і багатоповерхових споруд. Особливо, якщо мова йде про індивідуальний проект будівлі для довготривалого проживання. Звертаючи увагу на значні коливання курсу долара (а відповідно і цінників у будівельних магазинах), легко прийти до розуміння – потрібно підшукувати більш економічні та вигідні матеріали, адже ціна квадратного метру готового житла дійсно має велике значення. Достойною альтернативою звичним досі матеріалам може стати газоблок.

Як показує практика, усе більше власників будинків віддають перевагу саме цьому різновиду будівельного матеріалу. Причин цьому, як мінімум декілька. Наведемо найголовніші з них. Газоблоки Аерок Івано-Франківськ від BudBlok.IF.Ua вирізняються високою якістю та різноманітністю призначення. Іншими словами, газоблоки заводського виробництва поділені на спеціальні категорії – для зведення будинку, для утеплення стін, для створення звуко- та теплоізоляційних перегородок. Усе залежить від щільності (відповідно, у кількості пустот в обратному різновиді газоблоку).

Пустоти, заповнені повітрям, відмінно ізолюють приміщення від впливу навколишнього середовища, допомагаючи захистити домашній затишок. Разом з тим, газоблоки, що призначені для зовнішніх та несучих стін, вирізняються високою щільністю та здатністю добре переживати перепади температур у різні сезони та високий рівень вологи. Одною з переваг вибору газоблоку у якості основного будівельного матеріалу буде й демократична ціна, адже крім високих теплоізоляційних властивостей газоблоки мають і практичну ціну.
Опубліковано: 15.05.17 | Переглядів: 1039

Рекомендуємо
© 2020 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта