Сервіс

RSS / MAP

 
Пластикові вікна: обирайте якість, обирайте ГРАНД
Фабрика дверей та вікон «ГРАНД» працює у Івано-Франківську уже зо два десятки років. Увесь цей час виробники українських вікон та дверей постійно вдосконалюють виробництво, працюють над поліпшенням якості послуг по встановленню готових виробів. А заодно вивчають досвід закордонних виробників, переймаючи найкраще від тих брендів, що давно вже стали лідерами на світовому ринку метало пластикових вікон.

Між тим, якщо поглянути на ситуацію з продажем таких вікон в Україні, мимоволі можна розгубитись – здається, що сотні компаній сьогодні пропонують один і той самий продукт. Насправді перший погляд не завжди буває правдивим, адже два зовні однакові вікна досить часто бувають зовсім не однаково корисні. Для прикладу, у пластикові вікна Гранд встановлюється якісний металевий профіль та скло, що з огляду на ступінь прозорості та мінералізації відповідає світовим стандартам. Саме їм, а не покритих мохом українських ГОСТів, які з мінімальними правками залишились нам ще з радянських часів.

Велику вагу з точки зору якості вікна має не лише надійна фурнітура (бо ж вона кожного дня мусить витримувати серйозні навантаження). Але й те, наскільки міцний, безпечний та якісний пластик використовується у виробництві,чи здатне таке вікно успішно переживати різкі перепади температури та вологості. Обираючи вікна «Гранд», ви отримуєте якісні, дійсно «теплі» вікна, які надійно служать довгі роки. При цьому ціна все ще залишається в рамках доступного, отож заміна вікон не буде вартувати значних коштів. Ласкаво просимо у світ якісних пластикових вікон!
Опубліковано: 13.04.17 | Переглядів: 1050

Рекомендуємо
© 2020 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта