Сервіс

RSS / MAP

 
Грінфорт ХЦ 550: коротко про препарат

Грінфорт ХЦ 550: коротко про препарат

          Шкідливі комахи та їхні личинки – одна із найбільш гострих проблем сільського господарства, що виникає кожного сезону та супроводжує вирощування культур. Завдяки активній «діяльності» шкідників зменшується урожайність рослин, знижується якість продукції, а це в свою чергу призводить до того, що сільгоспвиробники несуть збитки від проведення господарської діяльності. Таким чином, виникає питання швидкого реагування на проблему, і у більшості випадків правильною відповіддю стане використання інсектицидів. Такі засоби захисту культур від жуків є результативним рішенням. І на сьогоднішній день існують високоефективні та якісні інсектициди від українських виробників. Одним із них є препарат Грінфорт ХЦ 550.

         Спектр впливу інсектициду

         Вказаний засіб відноситься до агрохімікатів контактно-шлункової дії та захищає культури від широкого спектру шкідливих комах. В основі Грінфорт ХЦ 550 лежать дві діючі речовини – хлорпірифос (належить до класу фосфорорганічних сполук) та циперметрин (із класу синтетичних піретроіїдів).

         Грінфорт ХЦ 550 являється ефективним захистом таких рослин як озима пшениця, ячмінь, цукровий буряк, ярий і озимий ріпак, горох та яблуневі сади від хлібної жужелиці, п'явиць, клопа шкідливої черепашки, хлібних жуків, злакових попелиць, довгоносиків, щитоносок, прихованохоботника, квіткоїдів, ріпакового пильщика, хрестоцвітих блішок, горохової плодожерки, горохової зернівки, листовійок, молі, кліщів та багатьох інших «злісних ворогів сільгоспкультур».

         Даний інсектицид впиває на шкідників наступним чином: після обробки засобом культури та при потраплянні його на тіло шкідника або ж у його шлунок, спочатку відбувається параліч усіх органів комахи, а потім наступає загибель. Швидкість дії препарату досить висока, а тому для отримання ефекту не потрібно очікувати тривалий час.

         Переваги використання агрохімікату

         По-перше, варто звернути увагу, що Грінфорт ХЦ 550 хоча і є інсектицидом, створеним вітчизняним виробником, проте він вирізняється високою якістю. Крім того, засіб безпечний. А ще – відносно закордонних препаратів коштує недорого, а тому вигідніше обрати саме Грінфорт ХЦ 550.

Серед переваг інсектициду звертаємо увагу на наступні:

1.     Являється засобом широкого спектру дії.

2.     Забезпечує максимальну ефективність впливу на шкідників.

3.     Є фумігантним препаратом, тобто, знищує жуків, які знаходяться і у важкодоступних місцях.

4.     Має акарицидні властивості, а це означає, що інсектицид призводить до загибелі деякі види кліщів.

 

5.     Засіб можна використовувати, починаючи із ранньої весни, адже початкова температура його застосування становить 8ºС.

Опубліковано: 16.11.16 | Переглядів: 1259

Рекомендуємо
© 2020 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта