Сервіс

RSS / MAP

Про каталог інтернет - ресурсів
Ми готові з величезним задоволенням розміщувати у нас активні посилання на цікаві інтернет - проекти, але всі заявки пройдуть найжорстокішу перевірку модератором на приналежність до пошукового спаму.

Природно ми будемо приймати тільки тематичні заявки на розміщення посилань. Ваші проекти повинні бути присвячені або місту Дубну або Дубенському району, або бути схожими проектами для інших міст. Свої заявки на внесення до каталогу відправляйте на адресу varnarivne@i.ua.


Пошук: 
Мережа кінотеатрів AUTO MOVIE

27.07.10

AUTO MOVIE» – мережа кінотеатрів, щопрацює в районних центрах Рівненської області. ЩОСУБОТИ і ЩОНЕДІЛІ Ви можете дивитися найкращі фільми в своїх містах у Районних будинках культури як це було раніше! «AUTO MOVIE» - це нове місце для перегляду фільмів на великому екрані, відпочинку, зустрічі з друзями, романтичних побачень у районних центрах Рівненської області! Великий екран, відмінний звук, чудова якість улюблених фільмів визнаних митців режисури, міні-бар. Ціни на квитки - демократичні! Вартість дитячого квитка (з 5 до 14 років) - 6,00 грн. Вартість дорослого квитка - 10,00 грн. Ми показуємо кращі фільми щосуботи на щонеділі о 15:00, 17:00, 19:00 та о 21:00! В кінотеатрі постійно діють привабливі акції!
Перейти
Переглядів:967   Переходів:853
Якщо посилання не працює 

© 2019 Карта Дубно

Головна Знайомства Дубно Автобазар Пошук роботи Нерухомість Бронювання готелю Карта сайта